İstanbul Fotoğraf Galerisi – Kutlama

Kutlama

Yeni Yıl Karma Sergisi

09 Aralık 2017 – 27 Ocak 2018
İstanbul Fotoğraf Galerisi

 

Bu yılın hediyesi neden sanat olmasın?

İstanbul Fotograf Galerisi olarak, 2017’yi uğurlarken farklı bir sergi hazırladık. Amacımız, yeni yıl hediyeniz sanat olsun diye; farklı sanatçıların işlerini bir araya getirmek.

Siz de sevdiklerinize sanat hediye edebilirsiniz.

2018 sezonu boyunca dönem dönem gerçekleştireceğimiz bu karma sergi konseptimiz; her bütçeye uygun fiyatlar ile sanat eseri koleksiyonu yapmayı ve sanat galerilerinden eser satın almayı benimsemeyi ve özendirmeyi amaçlıyor.

İlk sergimiz, yeni yıla özel galeri ve misafir sanatçıların katılımıyla... Kutlama! 

Sanatçılar, eserlerinin ilk edisyonları için özel indirim uyguladı.  Üstelik satın aldığınız eseri sergi bitimini beklemeden teslim alıyorsunuz.

Sergiye katılan sanatçılar; Stanko Abadzic, Özlem Acaroğlu, İlknur Can, Dinçer Dökümcü, Cumhur Ersöz, Mehveş Lelic, Erhan Şermet, Timurtaş Onan, Can Tanrıseven, Cem Turgay, Erdem Varol ve Barbara Yoaf Karyo. Ayrıca, iki genç ressam arkadaşımız Ghazaal Bagheri ve Mutlu Aksu, konuk sanatçı olarak eserleriyle sergide yer almaktalar. 

Siz de sürdürebilirliğimize katkı sağlamak ve sanatçı arkadaşlarımızın üretimlerine destek vermek isterseniz, sergimizi 27 Ocak tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Galerimizin bir de önerisi var. Sanat eseri satın alırken kendi zevklerinize, beğenilerinize ve içgüdülerinize güvenin. Eser ile aranızda bir bağ olduğunu hissettiğinizde ona hayatınızda yer ayırın.

Benzer konseptteki gelecek sergilerimizde yer almak isteyen sanatçılar info@istanbul-fotografgalerisi.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilir.

İstanbul Fotoğraf Galerisi 

İletişim
Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sokak N:8/1 Beyoğlu/İstanbul
Salı’dan Cumartesi’ye hergün saat 11.30 - 19.00 arası

0530 952 79 73 – 0212 237 36 52 

basin@istanbul-fotografgalerisi.com
www.istanbul-fotografgalerisi.com

581total visits,1visits today

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir